Kilka słów o mnie:

Mój cel to praca z ludźmi i dla ludzi. Wspieram ich w rozwoju osobistym pomagając zbudować satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe.

930

Natalia Konarkowska

Psycholog, Doradca zawodowy

Jestem psychologiem z pasji. Po rozpoczęciu indywidualnych warsztatów rozwoju osobistego zrozumiałam, że taką wiedzą chcę się dzielić.

Dyplom psychologa klinicznego broniłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, licencję Doradcy Zawodowego na Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenie doradcy zawodowego i trenera biznesu zdobywałam w międzynarodowej firmie, pracując w dziale personalnym. Specjalizuję się w rekrutacjach dla branży IT.

Pomoc psychologiczna i doradztwo zawodowe

Udzielam konsultacji i porad psychologicznych nastawionych na rozwiązanie konkretnych trudności dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej lub zawodowej. Pomagam – w odpowiedniej atmosferze zrozumienia, cierpliwości i wiedzy o psychologicznych aspektach funkcjonowania człowieka – przeżyć trudne wydarzenia życiowe osobom znajdujących się w okresie zmian i podejmowania decyzji.

Moja druga profesja to poradnictwo zawodowe, w ramach którego przygotowuje do zmiany pracy. Dostarczam wiedzę niezbędną do świadomego planowania kariery zawodowej. Pomagam w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej, pisaniu lub redagowaniu CV. Dodatkowo rozwijam kompetencje menedżerskie kadry zarządzającej, pracowników, jak również osób prywatnych w formie indywidualnych warsztatów i szkoleń, w tym m.in. szkoleń motywacyjnych czy szkoleń z zakresu sprzedaży i rekrutacji.

Swoją pracę cenię przede wszystkim za kontakt z drugim człowiekiem, stanowi on dla mnie wartość dodaną, pozwala mi się uczyć i rozumieć różnorodność ludzi.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.