Wypełnij test i odkryj swój typ osobowości – WERSJA DARMOWA

Autor Admin w DOSKONALENIE | 0 komentarze

Pozwólcie, że zacznę od definicji, która pomoże wam nieco lepiej zrozumieć czym właściwie jest osobowość. Psychologia definiuję ją jako zbiór cech, które ujawniają się w naszym zachowaniu w różnego typu sytuacjach.
Każdy z nas posiada inną osobowość, co sprawia, że te same wydarzenia przeżywa w zupełnie inny sposób. Nie ma dobrych ani złych typów. Mamy własne, indywidualne preferencje które nas wyróżniają i dzięki którym jesteśmy unikalni. Poznanie własnego typu osobowości pozwoli wam nie tylko zwiększyć swoją samoświadomość, ale pomoże też zrozumieć innych a zdobytą wiedzę, wykorzystać na różnych płaszczyznach życia.

 

Anonymous

 

 

Test, który znajdziecie na stronie jest profesjonalnym testem opartym na teorii Carla Junga – wybitnego psychologia, który uważał osobowość za podstawowy i najważniejszy komponent istnienia człowieka. Jung zauważył, że każdy z nas ma indywidualne preferencje do kierowania własną energią życiową. Przedstawiony test MBTI jest rozszerzoną wersją jego teorii – zawiera wymiar opisujący nastawienia człowieka do świata zewnętrznego.

Wyniki, które otrzymasz mogą być pierwszym krokiem w kierunku dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. Aby móc w pełni wykorzystać przedstawioną charakterystykę, warto również spotkać się z profesjonalistą, który pomoże Ci wskazać kierunek dalszych działań. Dzięki konsultacji z doradcą, możesz dowiedzieć się mn. w jaki sposób wykorzystać swoje mocne strony, bądź w jakich obszarach warto się rozwijać.

 

Darmowy test (obecnie dostępny na rynku tylko w wersji angielskiej) znajdziesz na stronie http://www.16personalities.com/

Wypełnienie go, zajmie Ci nie więcej niż 10min.

Jeżeli wypełniłeś test i nie wiesz jak zinterpretować wyniki, zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy Ci, w jaki sposób efektywnie wykorzystać wiedzę o sobie, którą właśnie otrzymałeś :)

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Znajdź nas na Facebooku

Najnowsze komentarze